Földeák község családkönyv adatbázisa

Tóth Julianna1892

Name
Tóth Julianna
Given names
Julianna
Surname
Tóth
Also known as
Bodor
Birth February 17, 1892 31 27
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Note: Anyakönyvi bejegyzések online megtekintése (regisztrációhoz kötött)
Birth of a sisterTóth Rozália
July 8, 1894 (Age 2 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Note: Anyakönyvi bejegyzések online megtekintése (regisztrációhoz kötött)
Birth of a brotherTóth Mihály
April 14, 1896 (Age 4 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Note: Anyakönyvi bejegyzések online megtekintése (regisztrációhoz kötött)
Death of a brotherTóth Mihály
1896 (Age 3 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Birth of a brotherTóth László
June 19, 1897 (Age 5 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Note: Anyakönyvi bejegyzések online megtekintése (regisztrációhoz kötött)
Death of a brotherTóth László
1898 (Age 5 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Birth of a sisterTóth Mária
July 30, 1899 (Age 7 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Note: Anyakönyvi bejegyzések online megtekintése (regisztrációhoz kötött)
Birth of a brotherTóth
December 28, 1900 (Age 8 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Note: Anyakönyvi bejegyzések online megtekintése (regisztrációhoz kötött)
Death of a sisterTóth Mária
1900 (Age 7 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Birth of a brotherTóth László
June 22, 1903 (Age 11 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Note: Anyakönyvi bejegyzések online megtekintése (regisztrációhoz kötött)
Death of a brotherTóth László
1904 (Age 11 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Birth of a sisterTóth Anna
June 24, 1905 (Age 13 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Note: Anyakönyvi bejegyzések online megtekintése (regisztrációhoz kötött)
Birth of a brotherTóth Mihály
June 29, 1907 (Age 15 years)
Földeák
Latitude: 46.317692 Longitude: 20.493293

Note: Anyakönyvi bejegyzések online megtekintése (regisztrációhoz kötött)
Death of a brotherTóth Mihály
1908 (Age 15 years)
Mezőhegyes
Latitude: 46.317742 Longitude: 20.813566

Death of a sisterTóth Anna
1983 (Age 90 years)

Deathyes

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: October 17, 1885Földeák
11 months
elder sister
16 months
elder brother
14 months
elder brother
16 months
elder sister
19 months
herself
2 years
younger sister
21 months
younger brother
14 months
younger brother
2 years
younger sister
17 months
younger brother
3 years
younger brother
2 years
younger sister
2 years
younger brother

Birth

Anyakönyvi bejegyzések online megtekintése (regisztrációhoz kötött)

Tóth Julianna has 0 first cousins recorded

Father's family (0)

Mother's family (0)

  1. Generation 1
    1. Tóth Julianna, daughter of Tóth Mihály and Menyhárt Anna, was born on February 17, 1892 in Földeák.